Vzhůru do mikrosvěta

Na začátek jedno přátelské varování. Pokud máte panickou hrůzu z pavouků, kdy vás berou mdloby i při pohledu na kresleného pajouka z Ferdy Mravence, pak si raději rozmyslete, zda chcete následující snímky vidět. Na druhou stranu, sama trpím neskutečným strachem z pavouků a následující fotky jsem pěkně zblízka fotila. Takže to berte jako možnost posunout své hranice a zachovat se jako hrdina!

 

Jednou za čas mě popadne touha vyfotit i něco jiného než diáře, knihy nebo zvířátka. Když se touto touhou nechám unést, často se přistihnu, jak ležím na břiše v hlíně a fotím žížaly nebo fascinovaně snímám perfektně tvarovaný ořech. No, teď možná trochu přeháním, pravdou ale je, že se při focení dokážu dostat do velmi kuriózních poloh. A to nejsem žádný profík, jen nadšenec, který si kdysi koupil zrcadlovku a občas se z ní snaží vydolovat nějaký přijatelný výsledek. O mé úspěšnosti rozhodněte sami.

Víte jak bývá v televizi upozornění, že při natáčení nebylo zraněno žádné zvíře? Tak při mém focení bylo zkonzumováno několik nebohých much. Poprosím o minutu ticha za naše padlé kaskadéry.

 

Abychom se neloučili těmahle hnusnýma potvorama (tohle označení si ještě vyžeru od té mrchy, co sedí nade mnou v rohu), tak ještě jedna včelka.

2 komentáře

 1. 16.9.2017
  Reply

  Krásné fotografie, ale z pavoučích fotek mi skutečně běhal mráz po zádech 😀

  LADY LENNA

 2. 24.9.2017
  Reply

  Fotky jsou nádherné, a máš můj obdiv za odvahu ostřit v takové blízkosti těchto potvůrek! 😀 Na fotografiích mi přijdou pěkni, ale naživo bych to brala asi trochu jinak… 😀

Chci se vyjádřit. A to hned!